Soffa Bobergs Möbelaktiebolag
2016-04-22
377924
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
BOBERGS MÖBELAKTIEBOLAG, soffa, 1940-tal, klädsel i blåmelerad plysch, rygg med knappar, längd ca 186, sitthöjd 38 cm
Smärre slitage