Karaffer i glas
2016-04-22
377910
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KARAFFER, 1 par, svagt gultonat slipat glas, 1900-talets första hälft, höjd med propp ca 27 cm
en propp med nagg