Brita Nordenfeldt
2016-04-22
377886
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRITA NORDENFELDT (1908-1973): Båtar, signerad, olja på pannå, ca 32x40 cm