Gideon Börje oljemålning
2016-04-22
377843
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GIDEON BÖRJE (1891-1965), Landskap, signerad G Börje, olja på duk, 46x55 cm