ERLAND CULLBERG (1931-2012)
2016-04-24
377827
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Den röda skon, signerad E Cullberg, olja på duk, ca 115x80 cm