Erland Cullberg olja
2016-04-24
377819
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Månskenskvinnan", signerad E Cullberg, olja på pannå, ca 91x72 cm