Ljuskrona rokokostil
2016-04-22
377806
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 100, diameter 48 cm
Smärre slitage