Angelica Wiik färglitografi
2016-04-21
377799
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), Blå porten - Stockholm, signerad Angelica Wiik 13/290, färglitografi med glitter, ca 60x44,5 cm, oramad