Angelica Wiik färglitografi
2016-04-21
377798
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Räv-vän, signerad Angelica Wiik, 166/290, färglitografi med glitter, ca 60x38 cm, oramad