Arkivskåp ek
2016-04-21
377788
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, höjd 154, 50x40 cm
Ytskador