Byrå i rokoko
2016-04-21
377786
| Klubbat belopp | 17 500 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BYRÅ, 1700-tal, rokoko, grönmålad, höjd ca 81, 56x105 cm
Senare beslag och bakstycke, fot med lagning