Stig Borglind etsning och torrnål
2016-04-27
377779
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG BORGLIND (1892-1965): "Vintervilt", signerad Stig Borglind, etsning o torrnål, ca 34 x 26,5 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg