Lindorm Liljefors oljemålning
2016-04-25
377768
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LINDORM LILJEFORS (1909-1985), landskap, olja på pannå, signerad och daterad Lindorm L, 60x73 cm