Per Olof Ultvedt
2016-04-21
377758
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006), (4), Hamnmotiv, signerade (3), träsnitt, litografier, 1/25 samt 5/10, 6x38 cm, 8x22 cm, 35x26 cm, oramade,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Hörnskada, veck, 1 osignerad