Erik Osslund oljemålning
2016-04-21
377751
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIK OSSLUND (1913-82): Solrosor, signerad Erik Osslund, olja på duk, ca 81x54 cm