Benno Arzt akryl
2016-05-04
377695
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BENNO ARZT (född 1941): Figurkomposition, signerad och daterad Benno Arzt 013, akryl med applikation av knappar, 81x70 cm, oramad