Klubbat för:
3 400 SEK
2 000 SEK
SOFFBORD, Expandette, S Ljungqvists Möbelindustri, Habo, modellen formgiven 1957, höjd 58, 120-160 cm x 58 cm
Bruksslitage, märken, repor
377659
2016-04-22