Golvlampor 1900-talets andra hälft
2016-04-21
377655
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, gulmetall, foten med dekor av hästhuvud, totalhöjd 172 cm
Lampskärmarna med invändiga skador