Tallrikar 1 par Kina 1700-tal
2016-04-21
377641
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor i imarifärger av blommor, diameter ca 23 cm
Smärre slitage