Walasse Ting
2016-04-21
377631
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WALASSE TING (Kina, född 1929): Komposition, signerad och numrerad 17/125, färglitografi, bladmått ca 54x75 cm