Serveringsvagn 1940/50-tal
2016-04-24
377623
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1940/50-tal, stomme i rotting, skiva i råglas, på hjul, höjd ca 60, 67x53 cm
Bruksslitage, smärre färgfläckar på ovansidan