Golvlampa
2016-04-20
377567
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets första hälft, art deco, foten fanérad i valnöt, total höjd 170 cm
Smärre fanérskador