Berndt Wennström olja på duk
2016-04-21
377564
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): "Glada", olja på duk, signerad -80, 41 x 34 cm