Gösta Erikson oljemålning
2016-04-20
377545
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖSTA ERIKSON (1908-1979): Stilleben, signerad och daterad Gösta Erikson -45, olja på pannå, ca 57 x 86 cm