Stig Lindberg
2016-04-21
377540
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STIG LINDBERG (1916-1982), litografi, signerad och numrerad 118/325, tryckytans mått ca 40 x 31 cm