Lars Tärning
2016-04-20
377532
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Utsikt genom port, signerad och daterad Lars Tärning -87, olja pannå, ca 32x23 cm