Anders Thorvald
2016-04-20
377524
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ANDERS THORVALD, relief, motiv av kvinna med duva, gips, signerad 55x46 cm
Nagg, slitage, blekt