Maj Arnell oljemålning
2016-04-20
377523
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MAJ ARNELL (1919-2005): "Vallmor i blått i krus", monogramsignerad MA, daterad a tergo 1945, olja på duk, ca 66 x 51 cm