Fat Kina
2016-04-20
377496
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FAT, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått av parställda drakar, diameter ca 50 cm
Ett kantnagg, enstaka glasyrdefekter