Skrivbord Kina
2016-04-21
377490
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKRIVBORD, Kina, tidigt 1900-tal, utfört i trä med dekorationer i kredering, bemålat, h ca 75, 97 x 50 cm
Delar av dekoren borta, bruks- och åldersrelaterat slitage