Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
STIG SLAS CLAESSON (1928-2008): Mansporträtt, signerad Stig Claesson, olja på duk, ca 100 x 81 cm
Zustandsbeschreibung
377488
2016-04-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner