Karl Bergman oljemålning
2016-04-20
377477
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL BERGMAN (1891-1965), kustlandskap med solbelysta tallar och ankrat skepp, signerad K Bergman, olja på duk, 69 x 89 cm