Per Olof Ultvedt
2016-04-21
377428
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PER OLOF ULTVEDT (1927-2006) (6) Kompositioner, ca 40x30, 39x29, 35x27 cm, oramade,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Ej signerade, veck