Skåp nyrenässans 1800-tal
2016-04-19
377403
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, nyrenässans, 5-lådig, bemålad, förgyllda beslag, kulfötter, höjd ca116, 84x44 cm
Senare bemålad, nyckel saknas