Göran Wärff vas
2016-04-19
377341
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GÖRAN WÄRFF, vas, signerad Kosta Boda G Wärff 40058, höjd ca 33,5 cm
Nagg vid underdelen