Urnor Kina
2016-04-20
377314
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
URNOR, 1 par, porslin, Kina, 1800-/1900-tal, polykrom dekor i emaljfärg, höjd ca 45 cm
En urna med krackeleringar/sprickor i botten