Orientmatta
2016-04-24
377274
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Afshar, ca 145x120 cm
Lagningar/hål, ställvis hårt slitage, reducerade kortsidor