Picasso litografi
2016-04-20
377270
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, Blomsterbukett, signerad i trycket, färglitografi, bladmått ca 37x42 cm