Picasso Le Bouquet
2016-04-20
377269
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PABLO PICASSO (1881-1973) efter, "Le Bouquet", signerad och daterad i trycket 21.4.58, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm
Något gulnad