Ring 23 k guld
2016-04-19
377197
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
RING, 23 k guld, dekor med 5 vita fasettslipade stenar, ringstorlek ca 15 mm, vikt ca 10 g
Stenar med omfattande slitage, skador