Soffa Louis XV
2016-04-19
377189
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, Louis XV, 1700-tal, skuren dekor, brunmålad, längd ca 196, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, fläckar