Erland Cullberg oljemålning
2016-04-18
377173
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ERLAND CULLBERG (1931-2012): Komposition, signerad E Cullberg, olja på duk ca 68x92 cm
Duken skarvad av konstnären övre vänstra hörnet