Francesco Antommarchi
2016-04-28
377172
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FRANCESCO ANTOMMARCHI (c 1780-1838), Napoleon, gips, signerad Antommarchi, längd 34 cm, enligt uppgift inköpt i Paris 1921
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
slitage