Roland Svensson färglitografi
2016-04-18
377166
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gistgården, Gillöga", signerad Roland S, 23/180, färglitografi, delvis handkolorerad, ca 22 x 65 cm