Karmstolar 1 par
2016-04-18
377137
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
KARMSTOLAR, 1 par, 1800-tal, Biedermeier, inläggningar, svart klädsel, sitthöjd 46 cm
Lagningar, skador