Terriner Qianlong
2016-04-18
377133
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TERRINER, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, Qianlong, dekor i famille rose, hänklar i form av fohundar, höjd 13, 32 x 24 cm
Lock saknas, lagningar