Hugo Zuhr oljemålning
2016-04-18
377124
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HUGO ZUHR (1895-1971): Fjällmotiv, monogramsignerad, olja på duk, ca 45x64 cm