Philip von Schantz färglitografi
2016-04-19
377106
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Stilleben med rostig burk, signerad och numrerad 24/90 , -84, färglitografi, 47 x 36 cm
Något gulnad.