Lars Jonsson färglitografi
2016-04-18
377092
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Sjöfågel på stenmur, signerad Lars Jonsson, 331/360 färglitografi, ca 21 x 35 cm