Olle Nordberg oljemålning
2016-04-18
377091
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Vinterlandskap, signerad och daterad Olle Nordberg 27, olja på duk, 70x83 cm